Prespojni kabeli

47
Prikaz:

Kabel UTP Cat 5e sivi

Dostupno
2,65 EUR 19,97 kn

Intellinet patch kabel 15m Cat.6 UTP PVC crni

6,96 EUR 52,44 kn

INT FO,MM,LC/LC, 50/125 µm,OM4,5mViolet

16,73 EUR 126,05 kn

Intellinet patch kabel 15m Cat.6 U/UTP PVC zeleni

6,96 EUR 52,44 kn

Intellinet patch kabel FO LC/LC, OM4, 3.0m

9,96 EUR 75,04 kn